ilustrační foto

Hliníkové systémy AluMistr vynikají širokou škálou uplatnění a maximální variabilitou konstrukčních řešení. Systémy je možné použít pro altány, přístřešky rodinných domů a různé atypické tvary výklenků či přístaveb rodinných domů, chat, chalup nebo komerčních objektů. V interiérech si systémy našly uplatnění především v podobě dělících příček, posuvných stěn šatních skříní či sprchových zástěn. Maximální variabilita systémů AluMistr vychází z mnoha možností konstrukčních řešení, stejně jako z velkého množství variant různých provedení. Každý z těchto produktů je originál, vždy přizpůsobený technickému řešení daného objektu a požadavkům zákazníka. Součástí nabízeného sortimentu jsou i hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000, které je možné zabudovat do kteréhokoli z rámových systémů AluMistr.

Hliníkové altány, zimní zahrady

Altány, jakožto prosklené přístavby rodinných domů podobné zimním zahradám či verandám, dokáží díky kombinaci subtilních hliníkových profilů a skla propojit obytný prostor s okolní přírodou a vytvořit tak příjemné místo k odpočinku. Vzhled, tvar a funkce těchto hliníkových konstrukcí vychází vždy z naprosto individuálních požadavků zákazníka na vzhled, barvu, velikost, provedení, umístění, apod. Tyto typy hliníkových konstrukcí jsou tvořeny převážně rámovými systémy AluPlus, AluCombi, AluTerm a AluFlexi rámový. Možnosti výplní rámových systémů AluPlus, AluCombi a AluFlexi rámový jsou mimo různých typů skla rozšířeny o polykarbonáty a plasty do tloušťky 9 mm. Rámový systém AluTerm se vyznačuje lepšími izolačními vlastnostmi díky plastovým prvkům v hliníkových profilech a využití izolačního dvojskla. Pro horní, otevíravou, část zaskleného prostoru lze však využít i bezrámové systémy AluVista, AluVerso a AluFlexi bezrámový. Možnost zabudování hliníkových otevíravých dveří Millennium 2000.

Přístřešky

ilustrační foto

Rámový systém AluPlus je rovněž využíván pro jakékoliv konstrukce, jejichž předností by měla být vzdušnost, jednoduchost, funkčnost a estetický vzhled. Nejčastěji se používá pro zastřešení domovních vchodů, zasklení prostoru zádveří, apod. Pro střešní výplň se nejčastěji používají různé typy polykarbonátů a skla.